Kalviški turėklai

Kalviški turėklai

Tai kalvio apipavidalintas namo fasadas. Nuo kalviškų turėklų iki pašto dėžutės, visus elementus galite užsisakyti atskirai. Šie kalvio turėklai yra ažuolo medžio žievės, šakų, lapų, gilių imitacija. Kalviški gaminiai gali būti puošnūs, šiuolaikiški, vaizduoti gamtą ir tuo pačiu atlikti praktinę funkciją.

Kalviška tvora

Kalviška tvora

Šį pavasarį būtent šio modelio tvora TIK 60Eur. Tvoros segmento viduryje kaldinti raitiniai su augalo lapeliais, o tvoros strypo  viršūnėlė iškalta augalo motyvais. Iš centre esančio raitinio kraštų sumontuotas susuktas strypas atskleidžia plieno plastikos galimybes. Prie šios tvoros taip pat turime derančius vartus. Konsultuojame, patariame nemokamai, susisiekite.

Tvoros raitinio pavyzdys
Tvoros strypo pavyzdys

Kalviški vartai

Kalviški vartai

Norite kad, jūsų kiemo vartai reprezentuotų Jus ir Jūsų šeimą? Mes siūlome unikalią galimybę jums turėti vienetinius vartus, kuriu centre puikuosis jūsų šeimos inicialai, herbas ar logotipas. Tai puikus būdas įsiamžinti! Šie vartai gali būti gaminami tiek nuvažiuojantys tiek varstomi, o Jūsų inicialai bus įkomponuoti pagal Jūsų norus.